AKTUALNOŚCI


W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi prowadzonych przeze mnie szkoleń i prezentacji w tym miejscu będę starał się informować na bieżąco o wszystkich planowanych wydarzeniach.


ZAPOWIEDZI SZKOLEŃ I PREZENTACJI


ROK 2019

23 i 24 października. Centrum szkoleniowe John Deere, w Tarnowie Podgórnym. Prezentacja dotyczącą rozpoznawania i zwalczania chorób traw sportowych. Szkolenie będzie zorganizowane przez firmę Będkowski Service. Szczegóły u przedstawicieli firmy.

27 października. Godz. 13.00. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Szkolenie dotyczące nawożenia winorośli.

ROK 2020

1 luty. Kraków – Akademia Arborystyki. Szkolenie dotyczące chorób i symptomów fizjologicznych u roślin drzewiastych oraz skutków nawożenia i niedoboru składników pokarmowych. Szkolenie prowadzone w ramach kursu przygotowawczego do egzaminu European Tree Technician.

12 luty. Tarnowo Podgórne k. Poznania. Prezentacja dotycząca objawów i przyczyn niedoboru składników pokarmowych roślin ogrodniczych. W ramach szkolenia organizowanego przez firmę Fargo PW

23 i 24 marzec. Jasło. W ramach zajęć prowadzonych przez Podkarpacką Akademię Wina. Tematy: Żyzność gleby i odżywianie winorośli; Uprawa winnicy – pielegnacja gleby; Mechanizacja pracy w winnicy – sprzęt do uprawy i ochrony winnic oraz warunki do mechanizacji, praca na zboczach i niebezpieczeństwo erozji; Uprawa winnic – nawożenie.

8 i 9 czerwiec. Jasło. W ramach zajęć prowadzonych przez Podkarpacką Akademię Wina. Tematy: Ochrona winnic – choroby i szkodniki winorośli; Biologiczne metody ochrony, zabiegi uprawowe zwiększające odporność krzewów; Środki ochrony roślin i technika ich stosowania; Zajęcia praktyczne w winnicy.